PŘIHLÁSIT

Stavební firma Archeus CB s.r.o. - rodinné domy na klíč, hrubé stavby, stavební práce, projektyRodinné domy na klíč, stavební práce České Budějovice, jižní Čechy

Rodinne domy na klic

Výstavba rodinného domu na klíč zahrnuje kompletní dodávku stavby dle projektové dokumentace od stržení ornice a vyhloubení základových pasů až po pokládku podlahových krytin, osazení interérových dveří, vymalování a přípravu stavby k nastěhování. Tato forma výstavby je vhodná pro stavebníky bez odborných znalostí v oboru stavebnictví a pro stavebníky, kteří nechtějí nebo nemohou věnovat stavbě velké množství svého času. Výhodou je rychlost výstavby, dopředu známá cena domu a jeden jediný dodavatel díla - tedy i jediný subjekt pro řešení veškerých případných reklamací. Odpadají také starosti se sháněním řemeslníků různých profesí, zajišťování stavebního materiálu tak, aby byl k dispozici v ten správný čas a v tom správném množství a časově velmi náročná koordinace veškerých procesů na stavbě tak, aby nevznikaly zbytečné prostoje. Jedinými nevyhnutelnými povinnostmi stavebníka při stavbě na klíč je výběr těch správných obkladů, dlažeb a podlahových krytin.

Hrubé stavby

Hrubé stavby

Výstavba hrubé stavby je vhodná pro ty stavebníky, kteří nechtějí nebo nemohou stavět dům zcela svépomocí, avšak chtějí mít absolutní kontrolu nad průběhem vnitřních prací, popř. mají mnoho specifických přání s vnitřními pracemi souvisejících. Tato forma výstavby však vyžaduje velmi dobrou odbornou připravenost stavebníka a také velmi mnoho jeho času nezbytného pro zajištění dokončení stavby. Také stavba zpravidla trvá déle, řešení případných reklamací je komplikovanější a celková cena stavby je nejistá až do úplného dokončení prací.

Rekonstrukce, přístavby, vestavby

Rekonstrukce

Vlastníte starši nemovitost, která Vám však svou velikostí či vnitřním uspořádáním nevyhovuje či již nesplňuje nároky na moderní a zdravé bydlení? Uvažujete o rekonstrukci svého domu či panelákového bytu? Máte dům s velkou nevyužitou půdou a zvažujete provedení půdní vestavby? Chcete snížit náklady na provoz domácnosti zateplením domu či rekonstrukcí topné soustavy? Poskytujeme nejen komplexní stavební služby, ale také profesionální poradenství. Dovedeme Váš záměr od prvotní předběžné konzultace až k jeho kolaudaci.

Drobné stavební práce

Drobné stavební práce

Provádíme veškeré zednické a obkladačské práce, dílčí práce na novostavbách či rozsáhlejších rekonstrukcích, zateplování budov, dodávky oken, výměny oken včetně zednického začištění, omítky, fasády, plaňkové ploty, zděné ploty i ploty ze sloupků a pletiva, přípojky inženýrských sítí a další.

© 2006-2024 ARCHEUS CB s.r.o. - Rodinné domy na klíč České Budějovice, Zateplení domů České Budějovice, Napsali o nás, Blog

Created by Zelman