PŘIHLÁSIT

Stavební firma Archeus CB s.r.o. - rodinné domy na klíč, hrubé stavby, stavební práce, projekty

Vložení dotazu

Nenašli jste zde všechny potřebné informace? Máte specifické přání či dotaz? Máte nějakou připomínku nebo nám chcete něco vzkázat? Napište nám! Pokud vyplníte i svou e-mailovou adresu, bude Vám odpověď zaslána také na e-mail. E-mail a telefon nejsou povinné, v případě jejich vyplnění nebudou zveřejněny ani zneužity pro zasílání spamu.

Jméno:
E-mail:
Your web:
Telefon:
Dotaz:


Dotaz od: Adam Beran

Vloženo: 10. 4. 2018 v 9:02

Dobrý den.
Uvažujeme o stavbě domu v Olešníku u Českých Budějovic a libí se nám váš dům Virgo G. V technickém standardu uvádíte, že v ceně nejsou připojky a kaplička.
Kdybych měl zájem aby to bylo jako dodatek smlouvy je možné to zahrnou do celkové ceny domu aby to bylo zaplaceno z hypotéky nebo to musim zaplatit ze svého. Děkuji.

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 13. 4. 2018 v 1:31

Vážený pane Berane,
přípojky, případnou vodoměrnou a revizní šachtu či elektro pilíř je samozřejmě možné zahrnout do smlouvy a financovat hypotékou, je však nutné vždy provést jejich cenovou kalkulaci pro konkrétní zakázku, neboť v tomto je každý pozemek do jisté míry specifický. Proto tyto položky nemohou být uvedeny "v ceníku" a zahrnuty automaticky v ceně domu. Ve smlouvě být zahrnuty samozřejmě mohou a budete-li mít zájem, rádi i tyto práce provedeme. Cenovou kalkulaci na přípojky lze provést na základě prohlídky pozemku - kontaktujte mě telefonicky a dohodneme se na termínu.
Zmiňujete Olešník - pokud se jedná o pozemky na východním okraji obce (směrem na Chlumec), velmi bych doporučil dům Virgo G upravit tak, aby většina oken nebyla na sever, zároveň jsou v této lokalitě pozemky poměrně úzké, nejsem si jist, že by se dům Virgo G na pozemek při zachování zákonem daných odstupových vzdáleností vešel. To jsme ale schopni vyřešit, ke každé stavbě přistupujeme individuálně a velmi často typové projekty upravujeme dle potřeb konkrétního pozemku.

Dotaz od: Attila Benko

Vloženo: 8. 2. 2018 v 14:43

Zdravim Vas,
My sme personalna agentura Fonhauser z rakuska, chcel by som sa spytat ci by ste mali zaujem poslat vasu pracovnu silu aj do rakuska na rozne stavebne prace? Dakujem za info, S pozdravom Attila Benko

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 2. 3. 2018 v 18:54

Dobrý den,
nemáme zájem o tuto formu spolupráce.

S pozdravem
Zdeněk Kadlec - jednatel

Dotaz od: ladislav vejvoda

Vloženo: 29. 1. 2018 v 8:53

dobry den,
potreboval bych udelat zatepleni rodinneho domku na trebonsku,vatou...
muzete me nabidnou vase sluzby?
dekuji
vejvoda

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 31. 1. 2018 v 20:59

Vážený pane Vejvodo, poptávanou činností se samozřejmě zabýváme a lokalita je též v rozsahu naší působnosti. Pro zpraování cenové nabídky bude v každém případě nutné dům vidět a na místě dohodnout technologické detaily. Budu Vás kontaktovat na telefon, který jste u Vašeho dotazu zanechal.

S pozdravem
Zdeněk Kadlec - jednatel

Dotaz od: Eva Hamernikova

Vloženo: 27. 5. 2017 v 16:33

Dobrý den, je možné nechat si postavit dům v Rakousku, konkrétně v Linci?
Děkuji Eva

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 30. 6. 2017 v 9:50

Vážená paní Hamerníková,
technicky to problém určitě není, avšak vzhledem k odlišné místní legislativě nejsme schopni zajistit projektovou dokumentaci a vyřídit stavební povolení, resp. celou představební přípravu. Místní technické požadavky na stavby pro bydlení mohou mít do technického řešení stavby dopad, což může způsobit změnu ceny stavby při významnější odlišnosti od technického standardu, dále je potřeba uvažovat s vyššími náklady spojenými se vzdáleností (předpokládám dražší ubytování, úhrady stravování zaměstnancům...).

Dotaz od: Eva Fuxová

Vloženo: 26. 3. 2017 v 10:57

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, na kolik by u vás orientačně vycházela stavba zděného domu na klíč - bungalov, zast. plocha 100-120 m2,
zasíťovaný pozemek asi 25 km od Českých Budějovic
Děkuji za info, Eva Fuxová

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 12. 4. 2017 v 21:43

Vážená paní Fuxová,
velmi orientačně lze cenu bungalovu uvedené velikosti odhadnout na cca. 2 až 2,5 mil. Kč. Velmi záleží na technických požadavcích na stavbu (např. nízkoenergetický či pasivní dům), na svažitosti pozemku i na volbě zařizovacích předmětů. Máte-li zájem, rád se s Vámi sejdu a po upřesnění Vám zpracuji konkrétní cenovou nabídku na dům dle Vašich požadavků.

S pozdravem
Zdeněk Kadlec - jednatel

Stránka 1 / 16<< Nejnovější< NovějšíNejstarší >>Starší >

© 2006-2018 ARCHEUS CB s.r.o. - Rodinné domy na klíč České Budějovice, Zateplení domů České Budějovice, Stavební práce

Created by Zelman