PŘIHLÁSIT

Stavební firma Archeus CB s.r.o. - rodinné domy na klíč, hrubé stavby, stavební práce, projekty

Vložení dotazu

Nenašli jste zde všechny potřebné informace? Máte specifické přání či dotaz? Máte nějakou připomínku nebo nám chcete něco vzkázat? Napište nám! Pokud vyplníte i svou e-mailovou adresu, bude Vám odpověď zaslána také na e-mail. E-mail a telefon nejsou povinné, v případě jejich vyplnění nebudou zveřejněny ani zneužity pro zasílání spamu.

Jméno:
E-mail:
Your web:
Telefon:
Dotaz:


Dotaz od: Josef Rück

Vloženo: 25. 8. 2019 v 10:41

Dobry den měl bych zájem o postavení rodinného domu . Můžete mě kontaktovat . Děkuji Josef

Dotaz od: Jana Václavíková

Vloženo: 18. 2. 2019 v 19:52

Co vše je součástí stavby, kterou předáte zájemcům. Jak bude vypadat úhrada (kdy záloha a kdy doplatek). Děkuji

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 19. 2. 2019 v 9:11

Vážená paní Václavíková,
součástí stavby na klíč jsou standardně všechny součásti stavby, které jsou s ní pevně spojené kromě nábytku. Tedy dům je vymalovaný, obsahuje obklady, dlažby, podlahové krytiny, umyvadla, WC apod., naopak neobsahuje kuchyňskou linku a případné vestavěné skříně apod. Nicméně rozsah stavby může být přesně takový, jaký je s klientem dohodnut, tedy např. včetně kuchyně, nebo naopak hrubá stavba, stavba na klíč bez podlahových krytin a vybavení koupelen...je to jen otázka domluvy.
Způsob financování jsem popisoval o 2 dotazy níže paní Ludačkové, proto Vás odkáži tam.

S pozdravem
Zdeněk Kadlec - jednatel

Dotaz od: Pavel Kozák

Vloženo: 18. 2. 2019 v 8:13

Vážení. Po získání stavebního povolení (odhad 4/2019) budu potřebovat realizaci základových pásů pro dřevostavbu RD. Pozemek je ve Vlkovicích u Lišova. Rád bych od Vás získal nabídku, dostupné dokumenty mohu poslat. Děkuji, Pavel Kozák.

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 19. 2. 2019 v 9:05

Vážený pane Kozáku,
poptávané práce jsou předmětem naší činnosti, Vlkovice jsou v dosahu, cenovou nabídku Vám rádi zpracujeme. Pošlete, prosím, minimálně situační výkres, výkres základů a řez základy / stavbou, případně i technickou zprávu. Zároveň uveďte, zda stojíte pouze o realizaci základové desky, nebo i napojení přípojek inženýrských sítí (voda, kanalizace, elektro...). Pokud včetně napojení přípojek (a není-li to jednoznačně patrné z projektové dokumentace), sdělte nám, kde a jak jsou zakončeny přípojky nyní (zda na hranici pozemku, zda je osazena vodoměrná a revizní šachta atd.).

S pozdravem
Zdeněk Kadlec - jednatel

Dotaz od: Irena

Vloženo: 7. 2. 2019 v 8:04

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak je to u vás s placením zda stačí záloha a po dostavění se doplatí nebo se musí hned zaplatit celková částka?Děkuji Ludačková

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 19. 2. 2019 v 8:51

Vážená paní Ludačková,
klient vždy platí zálohu na následující etapu stavby (základy, zdivo, střecha...) a teprve po jejím dokončení uvolňuje prostředky na další etapu. Část ceny díla je ponechána jako doplatek, který klient hradí až po převzetí díla do užívání a odstranění případných vad a nedodělků. To je v souladu s běžnou praxí bank dát klientovi k dispozici pouze část objemu hypotéky a další čerpání umožnit až po provedení odhadu rozestavěné stavby, zároveň je to systém spravedlivý k oběma stranám, kdy my jako dodavatel nepodstupujeme riziko plynoucí z případné platební neschopnosti klienta (ať už záměrné či neúmyslné) a zároveň klient bezprostředně vidí, co za uhrazené peníze dostává a další objem peněz uvolňuje až po dokončení a převzetí předchozí etapy bez vad.

S pozdravem
Zdeněk Kadlec - jednatel

Dotaz od: Jiří Kužel

Vloženo: 26. 6. 2018 v 12:23

Dobrý den,
máme v plánu rekonstrukci umakartového jádra v Českých Budějovicích. Jednalo by se o vybourání stávajícího umakartového jádra včetně koupelny a kuchyně. Nové jádro by jsme chtěli zděné a dále provézt elektroinstalaci, výstavbu koupelny, připravit napojení pro kuchyňskou linku a další věci, které jsou spojené z výstavbou nového jádra.

Předem děkuji

S pozdravem Jiří Kužel

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 29. 6. 2018 v 13:43

Dobrý den, uvedené činnosti provádíme v plném rozsahu, budu Vás kontaktovat telefonicky a po upřesnění specifikace Vám vypracuji cenovou nabídku na poptávané práce.

S pozdravem
Zdeněk Kadlec - jednatel

Stránka 1 / 18<< Nejnovější< NovějšíNejstarší >>Starší >

© 2006-2019 ARCHEUS CB s.r.o. - Rodinné domy na klíč České Budějovice, Zateplení domů České Budějovice, Napsali o nás, Blog

Created by Zelman