PŘIHLÁSIT

Stavební firma Archeus CB s.r.o. - rodinné domy na klíč, hrubé stavby, stavební práce, projekty

Vložení dotazu

Nenašli jste zde všechny potřebné informace? Máte specifické přání či dotaz? Máte nějakou připomínku nebo nám chcete něco vzkázat? Napište nám! Pokud vyplníte i svou e-mailovou adresu, bude Vám odpověď zaslána také na e-mail. E-mail a telefon nejsou povinné, v případě jejich vyplnění nebudou zveřejněny ani zneužity pro zasílání spamu.

Jméno:
E-mail:
Your web:
Telefon:
Dotaz:


Dotaz od: Irena

Vloženo: 7. 2. 2019 v 8:04

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak je to u vás s placením zda stačí záloha a po dostavění se doplatí nebo se musí hned zaplatit celková částka?Děkuji Ludačková

Dotaz od: Jiří Kužel

Vloženo: 26. 6. 2018 v 12:23

Dobrý den,
máme v plánu rekonstrukci umakartového jádra v Českých Budějovicích. Jednalo by se o vybourání stávajícího umakartového jádra včetně koupelny a kuchyně. Nové jádro by jsme chtěli zděné a dále provézt elektroinstalaci, výstavbu koupelny, připravit napojení pro kuchyňskou linku a další věci, které jsou spojené z výstavbou nového jádra.

Předem děkuji

S pozdravem Jiří Kužel

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 29. 6. 2018 v 13:43

Dobrý den, uvedené činnosti provádíme v plném rozsahu, budu Vás kontaktovat telefonicky a po upřesnění specifikace Vám vypracuji cenovou nabídku na poptávané práce.

S pozdravem
Zdeněk Kadlec - jednatel

Dotaz od: Adam Beran

Vloženo: 29. 5. 2018 v 0:58

Dobry den. Chtel bych se informovat o zacatku stavby domu. Mame vybrany pozemek ale koupit ho bude mozne az na zacatku pristiho roku. Ceka se na ruzna schvaleni. Chci se zeptat je mozne uz neco zacit resit ted ohledne stavby domu nebo musime pockat az se pozemek koupi? Myslim tim projek, kalkulaci atd. Dekuji Beran.

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 30. 5. 2018 v 9:47

Vážený pane Berane,
začít konkrétněji řešit podobu budoucího rodinného domu ještě před definitivní koupí pozemku je nejen možné, ale dokonce velice vhodné, nejste-li v této oblasti odborníkem. Jistě máte o svém budoucím bydlení nějakou představu, nicméně dům je velmi vhodné navrhovat pro konkrétní pozemek tak, aby bylo využito předností pozemku a naopak aby byly eliminovány jeho případné nedostatky. Tím myslím orientaci ke světovým stranám, svažitost, umístění sjezdu z pozemku na místní komunikaci atd. Abych byl tedy co možná nejvíce konkrétní, dokud nemáte pozemek ve vlastnictví, dá se dům "vymyslet" architektonicky i technicky, dá se udělat kalkulace, lze zhotovit projektovou dokumentaci stavby a stavbu projednat s některými orgány státní správy a se správci inžernýrských sítí. Bude-li všechno takto připraveno, samotné povolení stavby po zapsání Vašeho vlastnického práva do katastru nemovitostí by nemělo v obvyklých případech trvat déle než dva měsíce. Vstoupíte-li s námi ve spolupráci již v současné době, bude čas výše zmíněné nejen připravit, ale i v klidu promyslet - návrh rodinného domu, má-li dobře fungovat, je z pohledu laika poměrně komplikovaná věc, využitelných technologií je mnoho a k funkčnímu řešení vede řada cest, trochu to však komplikuje řada mýtů, rozšířených mezi laickou veřejností, přičemž některé již neplatí a některé neplatily nikdy, přesto v povědomí mnoha stavebníků přetrvávají. Neuděláte tedy chybu, když s námi vstoupíte v jednání již nyní. Chcete-li začít stavět co nejdříve a pozemek bude Váš na jaře, měla by být spolupráce navázána nejpozději v průběhu podzimu. Je-li Váš budoucí pozemek v rozumném dosahu z Českých Budějovíc, byla by nejvhodnější schůzka přímo na budoucím místě stavby.

S pozdravem
Zdeněk Kadlec - jednatel

Dotaz od: Kamila Fraňková

Vloženo: 9. 5. 2018 v 6:31

Dobrý den,
ráda bych se zeptala zda rekonstruujete i straší domy a zda by byla možná prohlídka toho domu a případná kalkulace kolik by rekonstrukce stála.

Děkuji Fraňková

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 10. 5. 2018 v 13:44

Vážená paní Fraňková,
obecně práce tohoto druhu provádíme, u rekonstrukcí však vždy záleží na rozsahu zakázky, provedení a stavu stávající stavby a je nezbytná osobní konzultace na místě. Zanechala jste na sebe telefonní číslo, budu Vás na něj kontaktovat.

S pozdravem
Zdeněk Kadlec - jednatel

Dotaz od: Ing. Mojmír Švarc

Vloženo: 25. 4. 2018 v 13:55

Dobrý den, poptávám zděnou, zateplenou stavbu garáže na dvě mot. vozidla s nízkou sedlovou střechou a elektroinstalací na přilehlém pozemku u mého RD. Jedná se mi o stavbu tzv. na klíč. Bližší informace, viz. tel. Lokalita Údolí u Nových Hradů. Děkuji.

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 3. 5. 2018 v 15:00

Dobrý den,
poptávané práce spadají do našeho předmětu činnosti, budu Vás kontaktovat telefonicky.

S pozdravem
Zdeněk Kadlec - jednatel

Stránka 1 / 17<< Nejnovější< NovějšíNejstarší >>Starší >

© 2006-2019 ARCHEUS CB s.r.o. - Rodinné domy na klíč České Budějovice, Zateplení domů České Budějovice, Napsali o nás, Blog

Created by Zelman