PŘIHLÁSIT

Stavební firma Archeus CB s.r.o. - rodinné domy na klíč, hrubé stavby, stavební práce, projektyZateplování budov a domů České Budějovice, jižní Čechy

Obvodové zdi budov jsou namáhány neustálou změnou počasí a teplot. Rozdílná vlhkost, povětrnostní vlivy, vysoké teploty i mráz mají za následek postupné stárnutí zdiva a snížení jeho izolačních vlastností. Zateplením vnějšího pláště oživíte vzhled celé budovy, můžete ušetřit výrazné prostředky za vytápění a zásadně také zlepšíte klima v místnostech i v letním horkém období.

Zateplování budov předchází vždy pečlivá studie, kterou vám dokážeme odůvodnit důležitost navrhovaných prací. Na základě přesných výpočtů, ale i vlastní dlouholeté zkušenosti, vám dokážeme předložit konkrétní postup, volbu i spotřebu materiálu. Při realizované práci vybíráme vždy materiály s garancí dlouholeté životnosti. Moderní materiály pracují s vysokou účinností a podporují i další žádané vlastnosti. Ochrana vnitřních místností před vlhkostí, únikem tepla, ale také důležitá zábrana před šířením hub a plísní jsou nejžádanějšími prvky.

Zateplení zpravidla zakončuje estetické řešení svrchní vrstvy. Můžeme vám nabídnout elegantní zpracování v jednobarevném provedení, ale také stylizaci a odstínování motivu. Modernizace domu prospěje po technické stránce. Účelně sníží náklady na vytápění, prodlouží životnost stavby. Důležitý je také celkový pohled na budovu. Investice do zateplení výrazně zvýší tržní hodnotu celého objektu.

Zateplení domu oceníte po celý rok. Efektivně řešené materiály zpomalí přehřívání místností v létě. Příjemné klima s nižšími teplotami vám zpříjemní horké letní dny. V době jara a podzimu pomůžou přirozeně kumulovat teplo, nebudete muset přitápět. V zimních měsících dosáhnete komfortních teplot s mnohonásobně nižšími náklady. Teplo v místnostech nebude unikat tepelnými mosty. Zdivo volně dýchá, speciálně upravená izolace zabraňuje srážení vlhkosti v chladných rozích.

Zateplení domu pro vás provedeme kvalitně a s ohledem na minimální náklady i provedení v krátkém čase. Zajistíme veškerá potřebná povolení a administrativní úkony. Dodáme materiál, postaráme se o závěrečný úklid po dokončení prací.

© 2006-2024 ARCHEUS CB s.r.o. - Rodinné domy na klíč České Budějovice, Zateplení domů České Budějovice, Napsali o nás, Blog

Created by Zelman