PŘIHLÁSIT

Stavební firma Archeus CB s.r.o. - rodinné domy na klíč, hrubé stavby, stavební práce, projekty

Vložení dotazu

Nenašli jste zde všechny potřebné informace? Máte specifické přání či dotaz? Máte nějakou připomínku nebo nám chcete něco vzkázat? Napište nám! Pokud vyplníte i svou e-mailovou adresu, bude Vám odpověď zaslána také na e-mail. E-mail a telefon nejsou povinné, v případě jejich vyplnění nebudou zveřejněny ani zneužity pro zasílání spamu.

Jméno:
E-mail:
Your web:
Telefon:
Dotaz:


Dotaz od: Martin Jungvirt

Vloženo: 4. 8. 2009 v 9:38

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, v případě, že bych si u vás nyní objednal dům, kdy by mohla začít stavba a za jakou dobu byl byl dům připraven k nastěhování???
Předem děkuji za odpověď

Odpověď od: Štěpán Zelman - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 7. 8. 2009 v 8:25

Dobrý den,
před samotným zahájením stavby je nutno vytvořit projekt a vyřídit povolení stavby (obvykle ohlášení), to trvá zpravidla cca. 3 měsíce, v případě komplikací např. s vjezdem na stavební pozemek či inženýrskými sítěmi (myšleno komplikace "papírové", tzn. z hlediska stavebního zákona) může být tato doba i delší. Samotná stavba pak v závislosti na velikosti domu trvá cca. 6 měsíců, staví-li se přes zimu, pak záleží, jak dalece do časového harmonogramu prací zasáhne zima. Z toho vyplývá optimistický odhad dokončení nyní zadané zakázky na květen příštího roku, realističtější je však počítat s červnem až červencem.

S pozdravem

Štěpán Zelman

Dotaz od: Jan Cimbůrek

Vloženo: 15. 7. 2009 v 11:45

Dobrý den,

prosím Vás o orientační cenovou nabídku v případě zateplení obvodových stěn rodinného domu, plocha asi 200m2, 15 cm polystyrenem.

Děkuji za odpověď

Odpověď od: Štěpán Zelman - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 21. 7. 2009 v 11:52

Dobrý den,
mám informaci od kolegy, že jste totéž poptával e-mailem, odpověď Vám tedy zašle přímo kolega na Vaši mailovou adresu.

S pozdravem

Štěpán Zelman

Dotaz od: Marek Kudláček

Vloženo: 15. 6. 2009 v 17:21

Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat, jestli není ve vaší fa není volné místo. Jsem vyučen Zedníkem. Dělal jsem ve firmě CBPS a taky jsem dělal zateplování budov. Dělal jsem třičtvrtě roku montování pl.oken u firmy Okna pro každého. Předem Děkuji

Odpověď od: Štěpán Zelman - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 22. 6. 2009 v 16:06

Dobrý den,
v současné době bohužel nenabíráme nové zaměstnance. Pokud se tento stav změní, budu Vás o tom informovat.

S pozdravem

Štěpán Zelman

Dotaz od: Jan Frimmel

Vloženo: 3. 6. 2009 v 21:30

Dobrý den, líbí se nám s přítelkyní projekt na Vašich stránkách "ARA". Zajímalo by nás jestli je možné dělat některé změny v projektu jako zvětšit o 1m na straně obýváku (na půdorysu na vašich stránkách se jedná o levou stranu domu) takže by dům byl rozměru 7,5x 8,5 aby se obývák a pokoje v horním podlaží rozšířily. Jak by se odrazila tato změna v ceně na klíč? Předem děkujeme. Frimmel

Odpověď od: Štěpán Zelman - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 12. 6. 2009 v 14:30

Dobrý den,
na první pohled se mi jeví zvětšení domu na straně obýváku jako možné, v případě Vašeho vážného zájmu by však bylo nutné přepočítat krov. Došlo by tím ke zvětšení zastavěné plochy domu o 7,5 m2, což by vedlo k navýšení katalogové ceny o 200.100,- Kč bez DPH, tj. o 218.109,- Kč vč. DPH.

S pozdravem

Štěpán Zelman

Stránka 20 / 20<< Nejnovější< NovějšíNejstarší >>Starší >

© 2006-2021 ARCHEUS CB s.r.o. - Rodinné domy na klíč České Budějovice, Zateplení domů České Budějovice, Napsali o nás, Blog

Created by Zelman