PŘIHLÁSIT

Stavební firma Archeus CB s.r.o. - rodinné domy na klíč, hrubé stavby, stavební práce, projekty

Vložení dotazu

Nenašli jste zde všechny potřebné informace? Máte specifické přání či dotaz? Máte nějakou připomínku nebo nám chcete něco vzkázat? Napište nám! Pokud vyplníte i svou e-mailovou adresu, bude Vám odpověď zaslána také na e-mail. E-mail a telefon nejsou povinné, v případě jejich vyplnění nebudou zveřejněny ani zneužity pro zasílání spamu.

Jméno:
E-mail:
Your web:
Telefon:
Dotaz:


Dotaz od: Petra Maštalířová

Vloženo: 16. 10. 2019 v 17:32

Dobrý den,

sháním společnost pro rekonstrukci venkovského domu od projektu po realizaci.

Můžete mě v této věci prosím zkontaktovat na telefonním čísle 702######?

Děkuji
Petra Maštalířová

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 29. 10. 2019 v 11:18

Vyřešeno telefonicky.

Dotaz od: Miroslav Náchlinger

Vloženo: 14. 9. 2019 v 17:11

Dobrý den,
měly bychom zájem o postavení domu na klíč. Mám k dispozici půdorys a zajímala by mě odhadovaná cena.

Děkuji

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 27. 9. 2019 v 20:32

Vážený pane Náchlingere,
pokoušel jsem se Vám dovolat, bohužel žádný z pokusů nebyl úspěšný. Váš půdorys nám zašlete na některý z e-mailů v sekci Kontakt, orientační cenovou nabídku Vám rádi zpracujeme.

S pozdravem
Zdeněk Kadlec - jednatel

Dotaz od: Jan Sytař

Vloženo: 7. 9. 2019 v 10:37

Dobry den měl bych zájem o postavení rodinného domu. Máme vcelku jasnou představu jak by měl vypadat a rádi bychom ho zadali na klíč. Můžete mne prosím kontaktovat . Děkuji

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 10. 9. 2019 v 9:42

Vyřešeno telefonicky.

Dotaz od: Josef Rück

Vloženo: 25. 8. 2019 v 10:41

Dobry den měl bych zájem o postavení rodinného domu . Můžete mě kontaktovat . Děkuji Josef

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 27. 8. 2019 v 11:39

Vyřešeno telefonicky.

Dotaz od: Jana Václavíková

Vloženo: 18. 2. 2019 v 19:52

Co vše je součástí stavby, kterou předáte zájemcům. Jak bude vypadat úhrada (kdy záloha a kdy doplatek). Děkuji

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 19. 2. 2019 v 9:11

Vážená paní Václavíková,
součástí stavby na klíč jsou standardně všechny součásti stavby, které jsou s ní pevně spojené kromě nábytku. Tedy dům je vymalovaný, obsahuje obklady, dlažby, podlahové krytiny, umyvadla, WC apod., naopak neobsahuje kuchyňskou linku a případné vestavěné skříně apod. Nicméně rozsah stavby může být přesně takový, jaký je s klientem dohodnut, tedy např. včetně kuchyně, nebo naopak hrubá stavba, stavba na klíč bez podlahových krytin a vybavení koupelen...je to jen otázka domluvy.
Způsob financování jsem popisoval o 2 dotazy níže paní Ludačkové, proto Vás odkáži tam.

S pozdravem
Zdeněk Kadlec - jednatel

Dotaz od: Pavel Kozák

Vloženo: 18. 2. 2019 v 8:13

Vážení. Po získání stavebního povolení (odhad 4/2019) budu potřebovat realizaci základových pásů pro dřevostavbu RD. Pozemek je ve Vlkovicích u Lišova. Rád bych od Vás získal nabídku, dostupné dokumenty mohu poslat. Děkuji, Pavel Kozák.

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 19. 2. 2019 v 9:05

Vážený pane Kozáku,
poptávané práce jsou předmětem naší činnosti, Vlkovice jsou v dosahu, cenovou nabídku Vám rádi zpracujeme. Pošlete, prosím, minimálně situační výkres, výkres základů a řez základy / stavbou, případně i technickou zprávu. Zároveň uveďte, zda stojíte pouze o realizaci základové desky, nebo i napojení přípojek inženýrských sítí (voda, kanalizace, elektro...). Pokud včetně napojení přípojek (a není-li to jednoznačně patrné z projektové dokumentace), sdělte nám, kde a jak jsou zakončeny přípojky nyní (zda na hranici pozemku, zda je osazena vodoměrná a revizní šachta atd.).

S pozdravem
Zdeněk Kadlec - jednatel

Dotaz od: Irena

Vloženo: 7. 2. 2019 v 8:04

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak je to u vás s placením zda stačí záloha a po dostavění se doplatí nebo se musí hned zaplatit celková částka?Děkuji Ludačková

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 19. 2. 2019 v 8:51

Vážená paní Ludačková,
klient vždy platí zálohu na následující etapu stavby (základy, zdivo, střecha...) a teprve po jejím dokončení uvolňuje prostředky na další etapu. Část ceny díla je ponechána jako doplatek, který klient hradí až po převzetí díla do užívání a odstranění případných vad a nedodělků. To je v souladu s běžnou praxí bank dát klientovi k dispozici pouze část objemu hypotéky a další čerpání umožnit až po provedení odhadu rozestavěné stavby, zároveň je to systém spravedlivý k oběma stranám, kdy my jako dodavatel nepodstupujeme riziko plynoucí z případné platební neschopnosti klienta (ať už záměrné či neúmyslné) a zároveň klient bezprostředně vidí, co za uhrazené peníze dostává a další objem peněz uvolňuje až po dokončení a převzetí předchozí etapy bez vad.

S pozdravem
Zdeněk Kadlec - jednatel

Dotaz od: Jiří Kužel

Vloženo: 26. 6. 2018 v 12:23

Dobrý den,
máme v plánu rekonstrukci umakartového jádra v Českých Budějovicích. Jednalo by se o vybourání stávajícího umakartového jádra včetně koupelny a kuchyně. Nové jádro by jsme chtěli zděné a dále provézt elektroinstalaci, výstavbu koupelny, připravit napojení pro kuchyňskou linku a další věci, které jsou spojené z výstavbou nového jádra.

Předem děkuji

S pozdravem Jiří Kužel

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 29. 6. 2018 v 13:43

Dobrý den, uvedené činnosti provádíme v plném rozsahu, budu Vás kontaktovat telefonicky a po upřesnění specifikace Vám vypracuji cenovou nabídku na poptávané práce.

S pozdravem
Zdeněk Kadlec - jednatel

Dotaz od: Adam Beran

Vloženo: 29. 5. 2018 v 0:58

Dobry den. Chtel bych se informovat o zacatku stavby domu. Mame vybrany pozemek ale koupit ho bude mozne az na zacatku pristiho roku. Ceka se na ruzna schvaleni. Chci se zeptat je mozne uz neco zacit resit ted ohledne stavby domu nebo musime pockat az se pozemek koupi? Myslim tim projek, kalkulaci atd. Dekuji Beran.

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 30. 5. 2018 v 9:47

Vážený pane Berane,
začít konkrétněji řešit podobu budoucího rodinného domu ještě před definitivní koupí pozemku je nejen možné, ale dokonce velice vhodné, nejste-li v této oblasti odborníkem. Jistě máte o svém budoucím bydlení nějakou představu, nicméně dům je velmi vhodné navrhovat pro konkrétní pozemek tak, aby bylo využito předností pozemku a naopak aby byly eliminovány jeho případné nedostatky. Tím myslím orientaci ke světovým stranám, svažitost, umístění sjezdu z pozemku na místní komunikaci atd. Abych byl tedy co možná nejvíce konkrétní, dokud nemáte pozemek ve vlastnictví, dá se dům "vymyslet" architektonicky i technicky, dá se udělat kalkulace, lze zhotovit projektovou dokumentaci stavby a stavbu projednat s některými orgány státní správy a se správci inžernýrských sítí. Bude-li všechno takto připraveno, samotné povolení stavby po zapsání Vašeho vlastnického práva do katastru nemovitostí by nemělo v obvyklých případech trvat déle než dva měsíce. Vstoupíte-li s námi ve spolupráci již v současné době, bude čas výše zmíněné nejen připravit, ale i v klidu promyslet - návrh rodinného domu, má-li dobře fungovat, je z pohledu laika poměrně komplikovaná věc, využitelných technologií je mnoho a k funkčnímu řešení vede řada cest, trochu to však komplikuje řada mýtů, rozšířených mezi laickou veřejností, přičemž některé již neplatí a některé neplatily nikdy, přesto v povědomí mnoha stavebníků přetrvávají. Neuděláte tedy chybu, když s námi vstoupíte v jednání již nyní. Chcete-li začít stavět co nejdříve a pozemek bude Váš na jaře, měla by být spolupráce navázána nejpozději v průběhu podzimu. Je-li Váš budoucí pozemek v rozumném dosahu z Českých Budějovíc, byla by nejvhodnější schůzka přímo na budoucím místě stavby.

S pozdravem
Zdeněk Kadlec - jednatel

Dotaz od: Kamila Fraňková

Vloženo: 9. 5. 2018 v 6:31

Dobrý den,
ráda bych se zeptala zda rekonstruujete i straší domy a zda by byla možná prohlídka toho domu a případná kalkulace kolik by rekonstrukce stála.

Děkuji Fraňková

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 10. 5. 2018 v 13:44

Vážená paní Fraňková,
obecně práce tohoto druhu provádíme, u rekonstrukcí však vždy záleží na rozsahu zakázky, provedení a stavu stávající stavby a je nezbytná osobní konzultace na místě. Zanechala jste na sebe telefonní číslo, budu Vás na něj kontaktovat.

S pozdravem
Zdeněk Kadlec - jednatel

Dotaz od: Ing. Mojmír Švarc

Vloženo: 25. 4. 2018 v 13:55

Dobrý den, poptávám zděnou, zateplenou stavbu garáže na dvě mot. vozidla s nízkou sedlovou střechou a elektroinstalací na přilehlém pozemku u mého RD. Jedná se mi o stavbu tzv. na klíč. Bližší informace, viz. tel. Lokalita Údolí u Nových Hradů. Děkuji.

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 3. 5. 2018 v 15:00

Dobrý den,
poptávané práce spadají do našeho předmětu činnosti, budu Vás kontaktovat telefonicky.

S pozdravem
Zdeněk Kadlec - jednatel

Dotaz od: Adam Beran

Vloženo: 10. 4. 2018 v 9:02

Dobrý den.
Uvažujeme o stavbě domu v Olešníku u Českých Budějovic a libí se nám váš dům Virgo G. V technickém standardu uvádíte, že v ceně nejsou připojky a kaplička.
Kdybych měl zájem aby to bylo jako dodatek smlouvy je možné to zahrnou do celkové ceny domu aby to bylo zaplaceno z hypotéky nebo to musim zaplatit ze svého. Děkuji.

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 13. 4. 2018 v 1:31

Vážený pane Berane,
přípojky, případnou vodoměrnou a revizní šachtu či elektro pilíř je samozřejmě možné zahrnout do smlouvy a financovat hypotékou, je však nutné vždy provést jejich cenovou kalkulaci pro konkrétní zakázku, neboť v tomto je každý pozemek do jisté míry specifický. Proto tyto položky nemohou být uvedeny "v ceníku" a zahrnuty automaticky v ceně domu. Ve smlouvě být zahrnuty samozřejmě mohou a budete-li mít zájem, rádi i tyto práce provedeme. Cenovou kalkulaci na přípojky lze provést na základě prohlídky pozemku - kontaktujte mě telefonicky a dohodneme se na termínu.
Zmiňujete Olešník - pokud se jedná o pozemky na východním okraji obce (směrem na Chlumec), velmi bych doporučil dům Virgo G upravit tak, aby většina oken nebyla na sever, zároveň jsou v této lokalitě pozemky poměrně úzké, nejsem si jist, že by se dům Virgo G na pozemek při zachování zákonem daných odstupových vzdáleností vešel. To jsme ale schopni vyřešit, ke každé stavbě přistupujeme individuálně a velmi často typové projekty upravujeme dle potřeb konkrétního pozemku.

Dotaz od: Attila Benko

Vloženo: 8. 2. 2018 v 14:43

Zdravim Vas,
My sme personalna agentura Fonhauser z rakuska, chcel by som sa spytat ci by ste mali zaujem poslat vasu pracovnu silu aj do rakuska na rozne stavebne prace? Dakujem za info, S pozdravom Attila Benko

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 2. 3. 2018 v 18:54

Dobrý den,
nemáme zájem o tuto formu spolupráce.

S pozdravem
Zdeněk Kadlec - jednatel

Dotaz od: ladislav vejvoda

Vloženo: 29. 1. 2018 v 8:53

dobry den,
potreboval bych udelat zatepleni rodinneho domku na trebonsku,vatou...
muzete me nabidnou vase sluzby?
dekuji
vejvoda

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 31. 1. 2018 v 20:59

Vážený pane Vejvodo, poptávanou činností se samozřejmě zabýváme a lokalita je též v rozsahu naší působnosti. Pro zpraování cenové nabídky bude v každém případě nutné dům vidět a na místě dohodnout technologické detaily. Budu Vás kontaktovat na telefon, který jste u Vašeho dotazu zanechal.

S pozdravem
Zdeněk Kadlec - jednatel

Dotaz od: Eva Hamernikova

Vloženo: 27. 5. 2017 v 16:33

Dobrý den, je možné nechat si postavit dům v Rakousku, konkrétně v Linci?
Děkuji Eva

Odpověď od: Zdeněk Kadlec - Archeus CB s.r.o.

Vloženo: 30. 6. 2017 v 9:50

Vážená paní Hamerníková,
technicky to problém určitě není, avšak vzhledem k odlišné místní legislativě nejsme schopni zajistit projektovou dokumentaci a vyřídit stavební povolení, resp. celou představební přípravu. Místní technické požadavky na stavby pro bydlení mohou mít do technického řešení stavby dopad, což může způsobit změnu ceny stavby při významnější odlišnosti od technického standardu, dále je potřeba uvažovat s vyššími náklady spojenými se vzdáleností (předpokládám dražší ubytování, úhrady stravování zaměstnancům...).

© 2006-2021 ARCHEUS CB s.r.o. - Rodinné domy na klíč České Budějovice, Zateplení domů České Budějovice, Napsali o nás, Blog

Created by Zelman